Від 6 липня, коли в ЄС з'явилася норма про примусове обмеження максимальної швидкості автомобіля, продавати нові авто без цієї системи – заборонено.

Як пояснюється, цією системою повинні обладнати як нові автомобілі, так і ті, що вже стоять в салонах у дилерів. Таким чином система Intelligent Speed ​​Assist (ISA) вже встановлюється в деяких авто цілим рядом виробників, які орієнтуються на GPS-карти та частковий автопілот.

Автомобіль. Фото: скрін youtube
Автомобіль. Фото: скрін youtube

Відомо, що тепер система активуватиметься на початку кожної поїздки. Проте водію залишають можливість відключити систему ISA примусово.

Наразі автовиробники можуть вибирати спосіб оповіщення водіїв про перевищення швидкості. Зокрема, це можуть бути наступні варіанти:

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще
  • звукові попередження;
  • вібраційні попередження;
  • тактильний зворотний зв’язок через педаль газу;
  • активне гальмування авто.

Додається, що нові авто, які зараз знаходяться у дилерів, повинні бути обладнані цією системою не пізніше липня 2024 року.

Автомобіль, фото: скріншот
Автомобіль, фото: скріншот

Нагадаємо, на АЗС знову змінилися ціни на автогаз: яка вартість палива на українських заправках

Як повідомляв "Знай.ua", план росії провалився: українцям розповіли, що буде з пальним на АЗС у липні

Також "Знай.ua" писав, українські АЗС змінили ціни на паливо: за скільки можна заправитися