Ціна заправки паливом збільшилася для мільйонів водіїв не лише на території України. Тепер заправка середнього 55-літрового сімейного автомобіля бензином коштує цілий статок.

Відповідну посаду розмістили на порталі «DailyStar»

Зараз багато українців та людей з інших країн шукають способи скоротити витрати на бензин та дизельне паливо.

Одна важлива порада полягає в тому, що водії мають відмовитись від кондиціонера. Водії можуть зменшити витрати палива за допомогою маловідомої кнопки в автомобілі, якщо вони використовують кондиціонер у своїй машині.

Є відомості, що використання кондиціонера може становити до 10% від загальної економії автомобіля. Набагато краще використовувати вентилятор автомобіля або відкрити вікно, щоб впустити прохолодніше повітря.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Але при русі зі швидкістю понад 50 миль на годину автомобілістам не слід відчиняти вікна.

У цьому випадку ефективніше використовувати кондиціонер, ніж відкривати вікно, тому що лобовий опір сильно впливає на економію палива.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Саймон Беккет із сервісного центру CamperKing сказав: «Як компанія, чиї клієнти вирушають у дорогу, щоб насолодитися відпочинком, особливо в цю пору року, ми знаємо, що вартість палива гратиме на їхньому розумі в даний момент. Ми розуміємо, що люди робитимуть вибір щодо своєї подорожі, виходячи з того, як це вплине на їхню кишеню. Ось чому ми прагнули показати, що є прості способи пом'якшити наслідки зростання вартості палива та продовжувати насолоджуватися відпочинком у кемпінгу далеко від дому, знаючи, що ви зробили все можливе, щоб зменшити витрати палива».

Водії можуть збільшити ефективність використання палива, читаючи дорогу перед собою. Це включає прагнення прискорюватися і сповільнюватися якомога рідше, тому що в іншому випадку він використовує величезну кількість енергії.

Під'їжджаючи до кругових розв'язок та перехресть, водії повинні думати та керувати своїм становищем на дорозі. Ці прості дії можуть змусити вас подивитися на ситуацію з іншого боку.