Голова відділу по кібербезпеці російського "сбербанку" розповіла, що вирішили робити через дефіцит чіпів — то як, санкції не працюють?

У мережі показали відео з інтерв'ю директора банка, яка розповідає про "геніальне рішення", використовувати старі чіпи у нових картках. Тому вони почали виколупувати їх зі старих банківських карток і вставляти у нові.

Поредставниця "сбєрбанку". Фото: скриншот Youtube
Поредставниця "сбєрбанку". Фото: скриншот Youtube

Чіпів стало мало, коштувати стало дорого. Тому наші колеги з центру емісії вигадали рішення, близьке до геніального. Реімплантацію чипів банківських карт. Тобто ми почали виковирювати чіпи з карток та вставляти їх у нові картки. представниця сбербанку.

Щоправда, виковирювати обіцяють лише з тих карток, за якими раніше не прийшли клієнти. Після того, як у банку назбирається достатньо карток, їх відправлять до центру емісії, фахівці видалять із чіпа всі старі дані, після чого картки привезуть виробникам карток, де чіпи вилучать для подальшого використання в нових картках.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти
Показати ще

Цікаво, що купівля одного чіпа банку обходиться в 5 євро. Якщо ж навиковирювати старих чіпів, то вартість скорочується до 1,3 євро.

Нагадаємо, що на Одещині від нудьги представники місцевої влади, мер Білгород-Дністровського та голова райради влаштували, "розігрівальний бій" та лайко-батл.

Як повідомляв "Знай.ua" у ЗМІ розповіли, коли санкції призведуть до зростання цін на продукти харчування у росії.

Також "Знай.ua" інформував, що росіяни вперше за 8 років зіткнулися із серйозними проблемами в логістиці, удари ЗСУ по складах виявилися неймовірно точними.