Нігерійська поліція в місті Ондо була приголомшена, виявивши заручників, замкнених у крихітній камері під церквою віруючих Біблії, в якій їм, як повідомляється, було наказано залишатися.

Деякі із заручників були замкнені в кімнаті протягом багатьох місяців.

Про це повідомляє виданняThe Washington Post.

Врятовані заручники, скріншот із відео
Врятовані заручники, скріншот із відео

Підозри поліції вперше виникли, коли мати повідомила, що її діти зникли безвісти, хоча вона думала, що вони були у церкві.

Популярні новини зараз
Боротьба продовжиться до останнього живого агресора: Швеція разом із партнерами почне виробляти зброю для ЗСУ Головне за ніч, 13 серпня: Арестович сказав правду про Київ, новий дефіцит солі, ганьбу Тарзана та погрози Медведєва АЕС Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки
Показати ще

Зрештою вони виявили, що в камері замкнено 26 дітей, вісім підлітків та 43 дорослих.

Поліція заарештувала пастора церкви Давида Аніфовоше та його заступника і наразі розслідує заяви про передбачуване масове викрадення.

Прессекретар поліції Фунмілайо Одунламі сказав:

"Попереднє розслідування показало, що пастор Джозайя Пітер Асумоса, помічник пастора в церкві, був тим, хто сказав парафіянам, що Вознесіння відбудеться в квітні, але пізніше сказав, що воно було перенесено на вересень 2022 року. і сказав юним членам слухатися лише своїх". батьків у Господі".

Поліція врятувала 77 заручників із секти, скріншот із відео
Поліція врятувала 77 заручників із секти, скріншот із відео

Фамакінва Лукаскакакі, президент місцевої молодіжної групи, сказав, що під час допиту члени церкви наполягали на тому, що "вони самі ходили до підвалу" після служби щонеділі.

"Деякі з них сказали, що знаходяться там із серпня; деякі сказали нам, що вони прибули туди у січні цього року" , - сказав він.

Нагадаємо, що японець наробив ляльок вуду путіна і посадив їх на кілок біля храмів: українці аплодують стоячи.

Раніше ми повідомляли, що піщана буря з пекла спалила приречений літак: врізався в скелі при посадці.