Під час війни значно подешевшала черешня, проте якість впала

Про це повідомляє портал east-fruit.com.

Скрін, відео You tube черешня
Скрін, відео You tube черешня

Цього року садівники змушені знижувати ціни з кількох причин. Добрий врожай та обмеження експорту призвели насичення ринку цією продукцією. Основне виробництво черешні зосереджено у Запорізькій та Миколаївській областях, які на сьогодні частково окуповані та практично не мають можливості відвантажувати свою продукцію в інші області.

А також покупці відмічають незадовільну якість пропонованої продукції, що також відбивається на ціні.

Популярні новини зараз
Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Головне за ніч: масова втеча росіян з Криму, трибунал для путіна, космічні платіжки за комуналку і моторошне передбачення Ванги на 2022 рік Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще

В умовах, що склалися, великим садівницьким господарствам вдається відвантажувати черешню не дорожче 25-45 грн/кг ($0,85-1,54/кг), що в середньому на 30% дешевше, ніж тижнем раніше.

Отже, склалася така ситуація на ринку, що ціни на черешню в Україні вже в середньому на 25% нижчі, ніж у другій половині червня 2021 року. Проте виробники говорять, що ще знижувати ціни вони не можуть. Навіть при реалізації за теперішніх цін вони ледь покривають витрати на виробництво.

Нагадаємо, сезон черешні відкрито: де ягоду можна купити найдешевше - від 59 до 500 грн.

До слова, в Україні на ринок надійшли перші партії черешні: як дорого обійдеться популярна ягода цьогоріч.

Раніше ми писали, що українці зможуть безкоштовно отримати їжу, ліки, меблі та іншу "гуманітарку": названі головні умови