Під час війни значно подешевшала черешня, проте якість впала

Про це повідомляє портал east-fruit.com.

Скрін, відео You tube черешня
Скрін, відео You tube черешня

Цього року садівники змушені знижувати ціни з кількох причин. Добрий врожай та обмеження експорту призвели насичення ринку цією продукцією. Основне виробництво черешні зосереджено у Запорізькій та Миколаївській областях, які на сьогодні частково окуповані та практично не мають можливості відвантажувати свою продукцію в інші області.

А також покупці відмічають незадовільну якість пропонованої продукції, що також відбивається на ціні.

Популярні новини зараз
Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя" Дзідзьо приділив особливу увагу Пономарьову у його день народження, а Зібров та Цибульська підтримали: "Обіймаю, Саня" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

В умовах, що склалися, великим садівницьким господарствам вдається відвантажувати черешню не дорожче 25-45 грн/кг ($0,85-1,54/кг), що в середньому на 30% дешевше, ніж тижнем раніше.

Отже, склалася така ситуація на ринку, що ціни на черешню в Україні вже в середньому на 25% нижчі, ніж у другій половині червня 2021 року. Проте виробники говорять, що ще знижувати ціни вони не можуть. Навіть при реалізації за теперішніх цін вони ледь покривають витрати на виробництво.

Нагадаємо, сезон черешні відкрито: де ягоду можна купити найдешевше - від 59 до 500 грн.

До слова, в Україні на ринок надійшли перші партії черешні: як дорого обійдеться популярна ягода цьогоріч.

Раніше ми писали, що українці зможуть безкоштовно отримати їжу, ліки, меблі та іншу "гуманітарку": названі головні умови