Глава Миколаївської ОВВА Віталій Кім дав 34-хвилинне інтерв'ю в рамках телепередачі "Зірковий шлях", де поділився своїми відчуттями, пов'язаними з повномасштабною війною проти рашистів.

Приміром, в якийсь момент голова Миколаївської обласної адміністрації признався, що в ході військових дій в якийсь момент навіть думав "зав'язувати" з усім цим, але тоді психологічний стан був на піку.

Віталій Кім, фото: скріншот з відео
Віталій Кім, фото: скріншот з відео

— Особисте зростання для мене-це мій соціальний внесок в країну, я зобов'язаний зробити щось хороше, корисне для всіх і не тільки для себе.

— Важко?

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

— Ні.

— Що заспокоює Кіма? Зрозуміли, що боретеся зі стресом.

— Я не сильно напружуюся, щоб заспокоюватися. По громадянці точно треба розуміти, що мене заспокоює - зараз я не можу цим заспокоюватися. Полювання, собака, мотоцикл.

— Діти, як вони реагують?

— Вони справжні діти свого батька, їм пофігу.

Віталій Кім, фото: скріншот з відео
Віталій Кім, фото: скріншот з відео

"Відмінний чоловік. Справжня людина. Повага і найкращі побажання. Сил і здоров'я!", "Ви допомогли нам адаптуватися до військової страшної дійсності. Дякую вам. Ми не зійшли з розуму від того жаху, що відбувається", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Даніель Салем влаштував змагання з Віталієм Кімом-програв у чисту: "Хвилина ганьби"

Як повідомляв "Знай.ua", Володимир Кличко та Оксана Марченко стали кумами: у малятка з'явився ангел-охоронець, а хто батьки

Знай.ua писав, Віталій Кім розповів, як звільнять Херсон, ЗСУ вже на порозі: "Інша концепція війни і життя"