Країна-агресорка росія, яка розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року й отримала низку санкцій від країн Європи та світу, вперше за 100 років оголосила дефолт за зовнішнім боргом.

Оголошення дефолту для росії стало кульмінацією санкцій Заходу, які перекрили шляхи платежів закордонним кредиторам. Востаннє рф оголошувала дефолт за держборгом у 1918 році. Про це повідомило видання Bloomberg.

Євросоюз продовжив антиросійські санкції
Євросоюз продовжив антиросійські санкції

Як зазначив Андрій Єрмак, антиросійські санкції працюють, тому потрібно їх посилювати. Він опублікував свою реакцію у телеграм-каналі.

"Росія вперше з 1918 року оголосила дефолт суверенного боргу в іноземній валюті. Санкції перекрили шляхи платежів закордонним кредиторам. Наприкінці 26 червня закінчився пільговий період із виплати відсотків у розмірі близько $100 млн, які підлягали виплаті ще до 27 травня. У разі його пропуску останній термін вважається дефолтом. Необхідні санкції проти всієї банківської системи рф. Зараз важливо це зробити.", - йдеться у його повідомленні. Андрій Єрмак

Популярні новини зараз
На Шарія відкрили нову справу у Генпрокуратурі Литви: у чому підозрюють колаборанта Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко вперше прокоментували своє розлучення: "Не в Україні, а таке несеться" Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде" Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

Скріншот: Bloomberg
Скріншот: Bloomberg

Нагадаємо, щурик Нюша став порятунком для маленького хлопчика з Харкова: дитина ледь не загинула двічі під обстрілами росіян

Також ми писали, Микола Кулеба розповів щасливе продовження історії про брата і сестру, яка зворушила Україну: "Знову допомагає"

Нагадаємо, Микола Кулеба показав зворушливу зустріч брата і сестри, які не бачилися від початку війни: жила з уламком в голові