Володимир Зеленський провідав на передовій українських захисників і захисниць: "Обов'язково вистоїмо"

Володимир Зеленський, не боячись за своє життя, вже об'їздив ряд передових позицій українських бійців, зокрема побував і на Донбасі. Таким чином він не тільки піднімає бойовий дух захисників, а й показує свою впевненість у швидкій перемозі. Так, цього разу президент відправився в Миколаївську область, де також побував на передових позиціях. Володимир Зеленський поспілкувався із захисниками та захисницями України та подякував їм за неоціненний внесок у майбутнє країни.

Володимир Зеленський, фото: Instagram
Володимир Зеленський, фото: Instagram

Дмитро Шепелєв викреслив покійну Жанну Фріске з життя і поїхав з Москви:"Зовсім не так болісно"

15 червня 2022 року була сьома річниця смерті відомої російський співачки, телеведучої та актриси Жанни Фріске. Дівчина пішла з життя у віці 40 років від неоперабельної пухлини головного мозку. Хвороба проявилася незабаром після народження її первістка - Платона. У фатальну дату 15 червня в 2022 році вдівець Фріске Шепелєв вирішив знову звично відмовчатися.

Популярні новини зараз
Британська розвідка попередила про підготовку до відкриття нового фронту на півдні України "Холостяка" із Топольським не буде? Григорій Решетник запропонував роль серцеїда Клопотенку: "Цілуватимуся з Юлею" Росію знову покарала матінка-природа: Тинду затопило через нескінченні зливи, людей евакуюють, а влада - у розпачі Всім знакам Зодіаку приготуватися: гороскоп на 7 серпня віщує складнощі для Овнів та зустріч для Скорпіонів
Показати ще

Жанна Фріске і Дмитро Шепелєв, кадр з відео
Жанна Фріске і Дмитро Шепелєв, кадр з відео

Опухлий путін, у якого гачить пальці - лікар оцінив стан президента рф: "Він намагається бальзамувати себе"

Тиранічний правитель росії з'явився на Петербурзькому економічному форумі, виголосив промову, а потім взяв участь у тривалій дискусії. Володимиру путіну, здавалося, було незручно, він постійно совався на стільці. Він сидів, згорбившись, у своєму кріслі, часто відпочиваючи під дивними кутами і стискаючи руки в позі лап з кігтями.

Володимир путін, скріншот з відео
Володимир путін, скріншот з відео

Надя Дорофєєва стоячи на причалі розповіла про великі втрати: "Цілий мікс почуттів"

Знаменитість поділилася атмосферним фото, на якому позує стоячи на причалі, вдивляючись у далечінь. Надя Дорофєєва зазначила, що за 4 місяці війни у багатьох українців, в тому числі і в неї накопичилося багато почуттів і кожен багато втратив в житті.

Надя Дoрофєєва. Фото: скриншот TikTok
Надя Дoрофєєва. Фото: скриншот TikTok

Українці поділилися несамовитими історіями з фільтраційних таборів: ненависть до російських окупантів безмежна

Дії росіян можна порівняти тільки з варварством, так як те, через що доводиться пройти українцям на захоплених територіях, порушує всі норми. Справа в тому, що ті, хто намагається виїхати з територій, які зараз тимчасово контролюють росіяни, проходять так звані фільтраційні табори. Їх б'ють, катують, і навіть вбивають.

Маріуполь, фото: скріншот з відео
Маріуполь, фото: скріншот з відео