Котики є дуже потужним заспокійливим і піднімачем настрою. Вони не говорять про "2-3 тижні", як Арестович, і какають в лоток, а не в душу, як колишні.

Знає про корисні функції котів і мер Львова Андрій Садовий і саме тому в місті з'явився свій котячий мер - Левчик. Пухнастик став справжньою зіркою в соцмережах і всі, хто заходять в будівлю мерії неодмінно хочуть потискати Лева.

Скрін, Instagram кіт Садового
Скрін, Instagram кіт Садового

Але бувають з котиком і кумедні випадки, як і з будь-яким представником цього виду чотирилапих. Одним з таких поділилися на офіційній сторінці Левчика в Тікток.

На кадрах кіт миється, а фоном звучать слова Ірини Фаріон, які стали трендом: "Сміялася в очі. Орлиці не сповідуються перед гієнами. До побачення, я все сказала".

Популярні новини зараз
Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Мобіків кинули просто неба у лісі: хочуть, щоб вони померли Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

А на самому відео підпис - "Коли запитують, куди поділася ковбаска з канапки Андрія Івановича".

@lvivcitycat

♬ орлиці не сповідаються - Євген 🤌

У коментарях українці можуть натішитися:

"Це не у Андрія Івановича пропала ковбаска, а у Левчика. Він просто її знайшов", "Левчик - жива легенд", "Супер", "Смачного"...

Нагадаємо, що кіт Садового перетворився на антистрес для львів'ян - "Дивитися тричі на день після їжі".

Раніше ми повідомляли, що на продаж виставили миску з якої пив легендарний пес Патрон: ціна "кусається"