У міністерстві освіти планують "порізати" шкільну програму та змінити методику викладання деяких предметів

Про це повідомив заступник міністра освіти України Андрій Вітренко під час ефіру на Єдиному каналі.

Школа. Фото: скрін youtube
Школа. Фото: скрін youtube

Як стало відомо, МОН створює відповідні робочі групи, які будуть розробляти зміни до шкільної програми. Зокрема, планується внести зміни у такі навчальні предмети: "Зарубіжна література", "Захист Вітчизни", "Історія України" та "Світова історія".

Вітренко також зауважив, що такий роман Льва Толстого "Війна і мир" українські учні більше не вивчатимуть через те, що у ньому оспівується війська країни агресора. До речі, ця ідея не нова, така пропозиція була озвучена ще у 2017 році.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

А також тривають дискусії щодо вилучення з програми інших російських письменників.

Крім того, планують змінити методику викладання таких предметів, як "Історія України" та "Всесвітня історія". За словами Вітренко, буде виписано взаємовідносини між українською нацією і "русским міром" на основі історичної правди.

"Щоб діти наші знали історичну правду відносин між нашими народами", - сказав він.

Зміни будуть у викладанні предмета "Захист Вітчизни".

"Посилимо національно-патріотичне виховання і буде окремий блок, що стосуватиметься протимінної діяльності, – говорить Вітренко, – Щоб діти були свідомі того, що не можна чіпати".

Перші напрацьовані результати робочі групи мають подати до 15 червня.

Нагадаємо, експерти розповіли про початок нового етапу холодної війни: світ знову ділиться на частини через росію.

До слова, американський політолог Раміс Юнус заявив, що Україні варто вести боротьбу на інформаційному фронті.

Раніше ми писали, що українцям показали "сюрприз" у закордонному паспорті, від якого виступають сльози гордості: "Ніколи не помічала".