На жаль, Україна має не тільки дикого східного сусіда у вигляді росії під керівництвом путіна, але і не менш неадекватного північного сусіда - Білорусь з Лукашенком.

Білорусь більш приємна тим, що люди там адекватні, яким всі українці бажають скоріше позбутися диктатора і здобути повноцінну незалежність.

Так що ж чекає на Білорусь у разі смерті Олександра Лукашенка? У цьому питанні розбиралася тарологиня Валентина.

лукашенко. Фото: Telegram
лукашенко. Фото: Telegram

Експертка переконана, що Лукашенко сам управляє своєю державою, так як він залякав політиків навколо себе і ніхто не диктує йому рішення з приводу внутрішніх справ країни. Далі вона подивилася на те, що зміниться в Білорусі в разі відходу Олександра Григоровича.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Тисячі працівників підуть у простій: українські підприємства вимагають знизити імпорт електроенергії
Показати ще

"Одразу випала Імператриця. Відхід диктатора змінює все. Можуть залишитися якісь інтриги... Зміниться все. Туз пентаклей - вдалий час, буде, як подарунок природи. Піде одне чудовисько і буде подарунок природи. Це гарна подія, почнеться насичений час, але залишаться невеликі підступи. Залишаться політики, яких не можна за законом прибрати і вони будуть гадити, щоб вибілити себе",- пророкує Валентина, яка і сама родом з Білорусі.

Що станеться в Білорусі, якщо помре Лукашенко? Таро прогноз
Що станеться в Білорусі, якщо помре Лукашенко? Таро прогноз

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко нарешті показав, звідки на Білорусь готувався напад: виявилося, не з України.

Раніше ми повідомляли, коли припиняться ракетні удари по Україні: експертка попередила путіна і порадувала Зеленського.

Також стало відомо, чи віддасть Україна під керівництвом Зеленського якісь території.