Маленька дівчинка з Індії почала своє життя, пристосовуючись до своїх чотирьох додаткових кінцівок при народженні, через що її ноги прикріплені до талії в своєрідній інвалідності.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Дитину прозвали "дівчинкою-павуком", тому що у неї є дві додаткові руки і ноги, що стирчать з її талії.

Дівчинка, якій два з половиною роки, залишила свою сім'ю приголомшеною після того, як вона народилася з додатковими кінцівками в селі Хемда в Наваді, штат Біхар, Індія.

На відеозаписах, опублікованих місцевими ЗМІ, видно, як вона ходить, а інша пара її ніг знаходиться в позі лотоса.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Дівчинка з Індії
Дівчинка з Індії

Здається, що вона повністю використовує свої руки з боків, коли вона використовувала їх, щоб їсти трохи їжі, в той час як її витягнуті кінцівки виглядали нерухомими.

Її мати Уша Деві звернулася до місцевої влади з відчайдушним проханням отримати фінансування для операції, повідомляє Indian Express.

Вона стверджує, що це поліпшить якість життя її дочки, і вважає, що влада повинна втрутитися.

Дівчинка з Індії
Дівчинка з Індії

Після широко відомого звернення, яким поділилися News 24, стурбовані користувачі Твіттера відзначили боллівудського актора Сону суду і закликали його на допомогу.

З тих пір зірка опублікувала зображення дівчини, що лежить на столі, а навколо неї стовпилися кілька медиків.

Він підтвердив, що зараз допомагає родині, і сказав: "Не напружуйтеся. Лікування почалося. Просто моліться".

Дівчинка з Індії
Дівчинка з Індії

У відповідь на його самовідданий вчинок люди похвалили його в Інтернеті, а один користувач заявив: "Спасибі, Сону, сер, за те, що так багато підтримуєте дітей, ви допомагаєте всім, тому ви дуже хороша людина".