Продавець Ден Коулман викликав у користувачів Facebook напади хихикання після того, як поділився своєю дуже відвертою рекламою кемпера Volkswagen.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Продаючи продукт, ви хочете рекламувати всі його кращі сторони - і навіть збільшити свій треп, щоб отримати гроші. Що ж, це вірно для більшості людей.

Одні хлопець став вірусним через свого відвертого опису фургона, який він намагається впарити.

Ден Коулман, власник Retro Vintage в Ньюкі, вирішив перейти до справи і перерахувати дуже цікаву рекламу свого зеленого фургона.

Популярні новини зараз
Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня 5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається Влад Яма знайшов "допомогу" для ЗСУ на смітнику в США: "Поїде до наших героїв" Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

У Facebook продавець автомобілів з сарказмом описав кемпер Volkswagen T2, а також кілька сумнівних зауважень про історію того, що відбувалося всередині автомобіля...

Поряд з деякими знімками моделі 1970-х років, Ден поділився: "Правильно, ця купа дуп кольору дитячого л*йна готова до свого люблячого нового власника".

Volkswagen T2
Volkswagen T2

Потім він перерахував деякі ймовірні питання, які можуть виникнути у потенційних власників.

Ден запропонував замінити що-небудь у фургоні, на що він зізнався: «Все, регулярно, кожні 50 миль, інакше він розвалиться і загориться".

З точки зору гарантії зацікавленим покупцям теж не пощастить.

"Це свідомо ненадійний мішок з л*йном з 70-х, звичайно, це не так. Насправді, якщо ви купите його і проїдете більше 50 миль, я поверну вам 100 фунтів стерлінгів", - знущався він.

Іншим важливим фактором, про який слід пам'ятати, є те, чи проводилися будь-які недавні роботи з автомобілем, і не дивно, що Ден дав дуже чесну відповідь.

Він зазначив: "Так, я вставив в нього новий штовхач паливного насоса, тому що я розрізав оригінальний навпіл, щоб я міг безкоштовно повернутися додому, а не їздити на ньому".

Салон Volkswagen T2
Салон Volkswagen T2

І зухвалі глузування на цьому не закінчуються, тому що коли альтернативний продавець зіткнувся з тим фактом, що хтось, можливо, бачив його в продажу за нижчою ціною за тиждень до цього, і він вибухнув: «На минулому тижні у вашої мами було менше грошей».

Щоб закінчити саркастичну рекламу, Ден перерахував "хороші моменти" і резюмував кольоровий кемпер, який виставлений на продаж за 15 000 фунтів стерлінгів.