У місті Кропивницький суд оголосив оригінальний вирок 19-річному шанувальнику "русского мира". Хлопця зобов'язали вивчити гімн України, пісню "Батько наш Бандера" та ознайомиться з класикою української літератури. Про це у своєму telegram-каналі повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

Кіровський районний суд Кропивницького оригінально "покарав" 19-річного українця, якому дуже подобалася ідея "русского мира". Так, згідно з вироком молодої людини зобов'язали вивчити напам'ять гімн України, IX розділ Конституції про територіальний устрій, а також пісню "Батько наш Бандера, Україна – мати!" і вірш Сосюри "Любіть Україну".

Суд. Фото: Адвокатпост.
Суд. Фото: Адвокатпост.
Суд. Фото: Адвокатпост.

На цьому суд не зупинився і зажадав від хлопця прочитати повість Миколи Гоголя "Тарас Бульба" і роман Дімарова "І будуть люди". Зазначається, що такий незвичайний вирок вже набув чинності.

Скрін telegram
Скрін telegram

Популярні новини зараз
Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968
Показати ще

До слова, Сергій Шульга супроводив цю новину дотепним мемом, героями якого став зрадник України Віктор Медведчук і російський президент Володимир Путін.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, про що мріють діти під час війни: будувати будинки для України, виступати як Kalush на Євробаченні та створити "армію" тварин.

Також наш портал інформував, дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "В саме серце".

Крім того, наш портал повідомляв, Володимир Зеленський розповів про нові стратегічні завдання України: "Мати договір з безпеки".