Киянам невдовзі доведеться платити більше за проїзд у машрутках

Як стало відомо, з суботи, 21 травня, кияни будуть вимушені платити за проїзд більше. Про це повідомляє Telegram-канал Київ. Головне.

Фото: cкриншот Telegram-канал Киев. Главное

Як зазначено у повідомленні, голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко, вже з 21 числа кияни будуть платити за проїзд більше. Ціни зростуть з 8-10 грн, а 12-15 гривень, залежно від довжини маршруту. Лише на коротких маршрутах вартість поїздки може становити 12 грн, зазначив він.
Таке вимушене здорожчання голова Асоціації пояснює перш за все дефіцитом та підвищенням цін на паливо. також він зауважив, що, крім того, що зараз бензин знайти проблематично, то й ціна на нього є вищою, ніж встановлюють АЗС. На жаль, купити його у вільному доступі поки неможливо, додав він.
Крім здорожчання бензину, наступним фактором є підняття цін на запчастини. За словами Ігоря Мойсеєнко вони зросли у 2 рази, а кількість пасажирів зменшилась, у порівнянні з попередніми періодами.
Отже, низка цих факторів стала причиною підняття тарифів на проїзд у столиці.
Варто відзначити, що деякі фахівці прогнозували підняття тарифів до 20 грн. Наразі інформація про такі тарифи в повідомленні відсутня.
До слова, у Києві змінилися правила проїзду в громадському транспорті: як працюватиме електронна оплата з 16 травня.

Раніше ми писали, що рух Варшавською трасою повністю розблокований: запрацювала переправа через річку Тетерів.