Український боксер-професіонал та молодший брат київського міського голови Володимир Кличко записав звернення з нагоди Дня вишиванки, який відзначають в Україні сьогодні, 19 травня.

Відповідний допис з'явився на сторінці Володимира Кличка у соцмережі Фейсбук українською та англійською мовами. З нагоди свята Володимир Кличко також одягнув красиву вишиванку.

Володимир Кличко відзначив, що сьогодні вишиванка стала одним із символів боротьби українського народу за свою свободу, а також елементом впізнаваності нашої нації у світі.

Володимир Кличко, facebook.com/KlitschkoOfficial
Володимир Кличко, facebook.com/KlitschkoOfficial

Боксер зізнається, що завжди пишався тим, що є українцем. Особливо це відчутно зараз - коли український народ постав у кровавій боротьбі проти російських загарбників і гідно перемагає нелюдів.

Популярні новини зараз
Херсонські партизани дали знати окупантам, що розплата вже близько: "В нас є ваші адреси та паролі" Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

"Із Днем вишиванки вас, друзі! Сьогодні вишита сорочка — і один із символів героїчної боротьби нашого народу за свою свободу. І елемент впізнаваності українців і українського у світі. Я завжди гордився тим, що я — українець! А сьогодні — особливо! Слава Україні! Слава її героям!", - написав він. Кличко

Нагадаємо, Київ прийме Євробачення-2023: Віталій Кличко привітав Kalush Orchestra і зазначив, що столиця вже готується

Також ми писали, Віталій Кличко хоче скасувати безкоштовний проїзд у Києві: українці покатаються ще тиждень

Нагадаємо, "Критично важливі...": Віталій Кличко розповів про плідну зустріч з мером Брюсселя Філіпом Клозом у Києві