Українцям нагадали, що медична допомога у стаціонарі будь-якої лікарні, що має відповідний договір з НСЗУ (Національна служба здоров'я України), є для них безоплатною.

Про це йдеться у новій публікації на фейсбук-сторінці Міністерства охорони здоров'я України.

"З початку війни в Україні багато громадян були змушені змінити місце проживання. Разом із тим #МОЗ нагадує, що допомога в стаціонарі надається безоплатно — незалежно від того, де проживають пацієнти і який заклад вирішують обрати для госпіталізації.", - йдеться у публікації. МОЗ

Лікарняний. Фото: скрін youtube
Лікарняний. Фото: скрін youtube

У МОЗ пояснили, що весь обсяг медичних та супутніх послуг, передбачений пакетом медичних послуг, є гарантованим, і пацієнти не повинні ні за що доплачувати.

Популярні новини зараз
Астрологиня назвала три міста, де буде небезпечно: радить приготуватися до "спекотного" квітня 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків У МОЗ повісили портрет Богатирьової, яку звинувачували в крадіжці 6 млн з держбюджету: після скандалу оперативно зняли Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом"
Показати ще

"Зокрема, він охоплює всі необхідні пацієнтам напрямки: кардіологія, неврологія, інфекційні хвороби, пульмонологія, гастроентерологія, педіатрія тощо. Якщо медзаклад вимагає у пацієнта кошти — це порушення. У таких ситуаціях слід звертатися зі скаргою: до контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19; на гарячу лінію НСЗУ 16-77", - говорять там. МОЗ

Фото: facebook.com/moz.ukr
Фото: facebook.com/moz.ukr

Фото: facebook.com/moz.ukr
Фото: facebook.com/moz.ukr

Фото: facebook.com/moz.ukr
Фото: facebook.com/moz.ukr

Нагадаємо, у Києві змінилися правила проїзду в громадському транспорті: як працюватиме електронна оплата з 16 травня

Також ми писали, в Україні з 16 травня змінилися правила ПДР: "В час війни не варто забувати про безпеку"

Нагадаємо, Юрій Романенко застеріг від неоднозначної реформи: населення і бізнес відчують тиск