Переляканий батько заявив, що знайшов мертву жабу, що застрягла в майонезі сендвіча McChicken його дочки, назвавши передбачувану знахідку "Макфроггі" в пості на Facebook.

Відповідну новину розмістили на порталі «Daily Star»

Обурений батько заявив, що знайшов мертву жабу в бутерброді McChicken своєї дочки.

Батько був у Макдональдсі, розташованому в місті Секунда в південноафриканській провінції Мпумаланга, коли слизовий сюрприз потрапив в їжу.

Mcdonald's був повідомлений про нібито зараженого гамбургера, а в магазині повідомили про заяви Віллема Безуіденхаута про те, що він знайшов мертву жабу всередині гамбургера його дочки.

Популярні новини зараз
Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє" Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає"
Показати ще

Жаба в бургері
Жаба в бургері

Папа каже, що купив своїй дочці їжу McChicken, і що вона натрапила на дохлу жабу після того, як вже відкусила кілька шматочків гамбургера.

Він сказав, що інцидент був схожий на кадр з фільму, і назвав бургер «Макфроггі».

Пан Безуіденхаут каже, що купив їжу в магазині Mcdonald's в Секунді, 6 травня, саркастично подякувавши магазину за "не такий вже чудовий сюрприз", нібито міститься в гамбургері.

Жаба в бургері
Жаба в бургері

Наляканий батько пішов на Facebook, щоб поділитися зображеннями нібито зіпсованого гамбургера, додавши до свого повідомлення, яке читало: "Дякую, Секунда Макдональдс, за не такий чудовий сюрприз на їжу моєї дочки сьогодні ввечері, 6 травня 2022 року".

Його публікація Facebook продовжувала: "Я завжди думав, що такі речі трапляються лише в кіно, але тепер це відбувається з нами сьогодні ввечері. Так, ви правильно розумієте, це McFroggie".

Пост отримав понад 1000 коментарів і був переглянутий тисячами, оскільки їм поділилися тисячі людей в додатку для соціальних мереж.

Жаба в бургері
Жаба в бургері

Судячи з зображень, опублікованих паном Безуиденхаутом, його дочка з'їла кілька шматочків свого бургера "Макчікен", перш ніж натрапила на заховану амфібію, яка, мабуть, застрягла в майонезі.