Впливовий користувач TikTok звернув увагу на моторошну руку, яку часто пропускали в стіні лондонського Тауера, і розкрив жахливу причину, по якій біфітери помістили її туди.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Близько 2,8 мільйонів туристів відвідали знамениту лондонську фортецю, і важко повірити, що багато хто з них пропустили жахливу частину тіла.

Однак через те, що в колись найбезпечнішому замку на землі було так багато цікавого, багато сотень тисяч відвідувачів пропустили моторошну відрубану скелетну руку з огидним жовтим відтінком, яка прихована за каламутним склом в секції стіна Північної вежі Byward.

І це, за іронією долі, на висоті руки, повідомляє MyLondon.

Популярні новини зараз
Через кордон не пустять: українцям, які їдуть до Польщі, оголосили важливе правило Українців 50+ хочуть звільнити від мобілізації — замінять на молодих Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати
Показати ще

Лондонський Тауер
Лондонський Тауер

Але, крім виділення руки, жахлива історія, що стоїть за об'єктом, була нещодавно розкрита однією мешканкою вежі і впливовою особою TikTok Меган Клоусон.

Інфлюенсер Меган живе у фортеці, де її батько-біфітер, і сказала, що історія цієї руки сходить до жахливих покарань, побачених у середньовіччі.

Зірка TikTok прославилася своїми відеороликами, що розкривають різні секрети історичної фортеці, і поділилася історією "Руки в стіні" на своїй сторінці на початку цього року.

Рука в стіні
Рука в стіні

"Вони залишають навколо вежі маленькі забавні пасхальні яйця, які пропускають багато відвідувачів", - додала Меган, яка розповіла своїм 199 000 підписників в TikTok, "включаючи руку в стіні".

Проходячи через вежу до руки на відео, вона поділилася жахливою причиною, чому вважається, що вона там.

Меган розповіла своїм підписникам: "Історія свідчить, що колись вам потрібен був пароль для входу. Щоб ввести пароль, вам потрібно було опустити руку в цей отвір поруч з вежею North Byward".

Лондонський Тауер
Лондонський Тауер

Однак те, що вона описала далі, вказує на те, що для будь-кого, хто не знав цього слова, могло бути досить жахливе покарання.

Меган драматично повідомила своїм передплатникам: "Якщо ви помилитеся з паролем, вони тут же відрубають вам руку".