Ціни на продукти в Україні, зокрема й від початку широкомасштабного вторгнення росії, не стоять на місці й продовжують неприємно дивувати людей своїм зростанням. Дорожчають й найнеобхідніші продукти, без яких важко уявити свій раціон.

На сайті Мінфін українцям показали актуальні ціни на продукти, зокрема яйця, станом на 15 травня. Поточні середні ціни на конкретні продукти даної категорії можна побачити у наступній таблиці.

Вартість яєць на 15 травня:

  • Яйця перепелині (20 шт.) 20 шт. - 44,07 грн.
  • Яйця курячі "Квочка" (С1 10 шт.) 10 шт. - 28,75 грн.
  • Яйця курячі "ЯСЕНСВІТ" (С1 10 шт.) 10 шт. - 31,77 грн.
  • Яйця курячі "ЯСЕНСВІТ" (С1 30 шт.) 30 шт. -118,10 грн.

Яйця, фото: скріншот з відео
Яйця, фото: скріншот з відео

Мінфін також повідомляє, що індекс споживчих цін на продукти даної продуктової групи в травні 2022 склав 94,85%. У порівнянні з попереднім місяцем в середньому ціни на ці продукти зменшилися на -5,15%.

"У квітні 2022 даний індекс щодо попереднього місяця склав 87,76%. Значення індексу були розраховані за середньомісячними цінами на наступні продукти: яйця перепелині, яйця курячі.", - йдеться у повідомленні. Мінфін

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло"
Показати ще

Динаміка зміни індексу цін на яйця (графік з накопиченням, наростальним підсумком з 03.2017):

Динаміка зміни індексу цін на яйця, фото: index.minfin.com.ua
Динаміка зміни індексу цін на яйця, фото: index.minfin.com.ua

Ціни на яйця, фото: index.minfin.com.ua
Ціни на яйця, фото: index.minfin.com.ua

Нагадаємо, українцям роздаватимуть хліб безкоштовно: хто і де зможе отримати. Ініціативу прокоментувала директор київської філії "Укрпошти" Олеся Копчук

Також ми писали, тарифи на комунальні послуги - коли чекати подорожчання: Кабмін ухвалив важливе рішення

Нагадаємо, ПФУ зробив важливу заяву про виплату пенсій у травні: надходження грошей на рахунки доведеться почекати