Були зняті похорони, що перетворилися на танцювальний рейв на кладовищі, де ді-джей приніс програвачі для скорботних, щоб вони почали танцювати, але деякі розкритикували таку вечірку.

Дану новину оприлюднили на порталі «Daily Star»

Похорони перетворилися на цвинтарний рейв, коли посеред кладовища заграв діджей з вертушками.

Скорбота про втрату коханої людини переросла в танцювальну вечірку для доброзичливців на кладовищі Уіттон в Бірмінгемі минулого тижня.

Люди в соціальних мережах розділилися з приводу радісних сцен похоронних вечірок біля надгробків.

Популярні новини зараз
Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Похорон
Похорон

У той час як деякі вітають ці сцени як «найвеселіші похорони за всю історію», інші заперечували проти танців над похованими тілами незнайомців.

На відеозаписах зображений момент, коли парафіяни почали щось робити після того, як ді-джей встановив свої вертушки посеред кладовища.

Скорботні, одягнені в Чорне, посміхаються і сміються в кліпі, отриманому Birmz Is Grime, який був переглянутий 55 000 разів менш ніж за 24 години.

Похорон
Похорон

Одна людина прокоментувала: "Яка прекрасна данина, я впевнений, що Кетті посміхнулася б. Приємно бачити належне святкування чиєїсь життя".

Інший додав: "Розірви мою подругу #katty, у тебе були проводи, як ні у кого іншого #weloveyou".

Третя людина написала: "Красивий і веселий спосіб попрощатися з коханою людиною".

Похорон
Похорон

Але інші не були так впевнені, а одна людина прокоментувала: "Ні, я не оцінюю це, подивіться, на могили скількох людей вони настали".