Були зняті похорони, що перетворилися на танцювальний рейв на кладовищі, де ді-джей приніс програвачі для скорботних, щоб вони почали танцювати, але деякі розкритикували таку вечірку.

Дану новину оприлюднили на порталі «Daily Star»

Похорони перетворилися на цвинтарний рейв, коли посеред кладовища заграв діджей з вертушками.

Скорбота про втрату коханої людини переросла в танцювальну вечірку для доброзичливців на кладовищі Уіттон в Бірмінгемі минулого тижня.

Люди в соціальних мережах розділилися з приводу радісних сцен похоронних вечірок біля надгробків.

Популярні новини зараз
У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" Олексій Арестович зізнався, що його життя висіло на волосині з початку війни з рф: "Негідники з Офісу Президента" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

Похорон
Похорон

У той час як деякі вітають ці сцени як «найвеселіші похорони за всю історію», інші заперечували проти танців над похованими тілами незнайомців.

На відеозаписах зображений момент, коли парафіяни почали щось робити після того, як ді-джей встановив свої вертушки посеред кладовища.

Скорботні, одягнені в Чорне, посміхаються і сміються в кліпі, отриманому Birmz Is Grime, який був переглянутий 55 000 разів менш ніж за 24 години.

Похорон
Похорон

Одна людина прокоментувала: "Яка прекрасна данина, я впевнений, що Кетті посміхнулася б. Приємно бачити належне святкування чиєїсь життя".

Інший додав: "Розірви мою подругу #katty, у тебе були проводи, як ні у кого іншого #weloveyou".

Третя людина написала: "Красивий і веселий спосіб попрощатися з коханою людиною".

Похорон
Похорон

Але інші не були так впевнені, а одна людина прокоментувала: "Ні, я не оцінюю це, подивіться, на могили скількох людей вони настали".