Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет сьогодні, 16 травня 2022 року, розповів про початок десятого тижня навчання в умовах воєнного стану.

За його словами, усі ЗЗСО 15 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі. Відповідну заяву він опублікував у своєму Телеграм-каналі.

"За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі ЗЗСО 15 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі. У 5-ти областях освітній процес триває дистанційно, частково змішано та очно. У 5-ти областях України навчання організовано в дистанційній або змішаній формі, частково канікули або призупинено", – зазначив Сергій Шкарлет. Сергій Шкарлет

Школа, фото: скріншот з відео
Школа, фото: скріншот з відео

Щодо закладів дошкільної освіти Сергій Шкарлет повідомив наступне:

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чим закінчиться війна в Україні Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

1. У 16-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші працюють у змішаному або звичному форматі.

2. У 4-х областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші ЗДО створили чергові групи або продовжили змішаний чи очний формат навчання.

3. У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

"Також станом на 11 травня 2022 року майже 280 шкіл завершили навчання. Близько 200 тис. дітей закінчили 2021-2022 навчальний рік. Понад 4 тис. закладів дошкільної освіти здійснюють навчальний процес. Понад 3 тис. 500 внутрішньо переміщених дітей навчаються у садочках.", - розповів він. Сергій Шкарлет

Сергій Шкарлет / Телеграм
Сергій Шкарлет / Телеграм

Сергій Шкарлет / Телеграм
Сергій Шкарлет / Телеграм

Нагадаємо, як маленького українця прийняли у французькій школі: мама хлопчика вразила розповіддю

Також ми писали, чим відрізняються німецькі та польські школи від наших: українка розповіла про разючі відмінності

Нагадаємо, заплатили за харчування дитини наперед? Батькам пояснили, як повернути гроші під час війни