Пасажири були шоковані і 36 отримали поранення після того, як літак Airbus різко відхилився від злітно-посадкової смуги в Китаї і загорівся, і тепер вважається, що літак пошкоджений і не підлягає ремонту.

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

Літак зі 122 пасажирами загорівся на злітно-посадковій смузі через невдалий зліт.

В цілому 36 пасажирів були доставлені в лікарню з легкими травмами в результаті авіакатастрофи в місті Чунцин, Китай, сьогодні вранці (четвер, 12 травня).

Інцидент стався, коли літак Airbus A319 почав відхилятися вліво під час руху по злітно-посадковій смузі.

Популярні новини зараз
Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Літак
Літак

Потім корабель перетнув дві сусідні сполучні руліжні доріжки, скинув двигуни і шасі і зупинився. Пожежа спалахнула з лівого боку літака, в результаті чого він потенційно не підлягає ремонту.

Китайське авіаційне управління CAAC повідомило CNN International: "За словами льотного екіпажу, у літака виникла аномалія під час зльоту. Вони припинили зліт відповідно до процедури. Після того, як літак вилетів за межі злітно-посадкової смуги, двигун зачепив землю і загорівся. На той час пожежа погасла".

CAAC і аеропорт Чунцина підтвердили, що в даний час проводиться розслідування обставин аварії.

Літак
Літак

Представник аеропорту сказав: "Причина аварії розслідується, і польоти в аеропорту повернулися в нормальне русло".

Це друга авіакатастрофа в Китаї в цьому році після декількох років підвищення безпеки польотів в азіатській країні.