Очевидці кажуть, що двоє чоловіків хвалилися тим, що пили в аеропорту з 10 ранку, курили і багато пили під час польоту, перш ніж напали на пілота після прибуття на Крит.

Дану новину оприлюднили на порталі «Daily Star»

Рейс Wizz Air занурився в анархію у вівторок ввечері (10 травня) після того, як група п'яних і агресивних британців почала бити пілота.

Шокуючий інцидент стався незабаром після того, як літак прибув на Крит, Греція, по завершенні свого рейсу з лондонського Гатвіка.

Повідомляється, що буйний пасажир розлютився після того, як йому сказали, що поліція супроводить його в аеропорт через його погану поведінку під час польоту.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Бійка в літаку
Бійка в літаку

Після того, як пілот спробував заспокоїти чоловіка, він і його друзі напали на нього, в результаті чого пілот отримав попадання.

The Sun повідомляє, що чоловікам, які доставили неприємності, близько 30 років, вони з Бермондсі в Південному Лондоні.

Драматична відеозапис показує момент, коли два головорізи накидаються на пілота, в той час як інші пасажири, в тому числі діти, кричать від переляку.

У розмові з The Sun 37-річна жінка на борту детально розповіла про тривожний роман.

Вона сказала: "Це був повний і абсолютний хаос. Це почалося, і він просто завдавав ударів, коли група хлопців намагалася його утримати. Пілот вийшов, і хлопець вдарив його. Він виглядав нормально, але, зрозуміло, був сильно шокований. Це було ганебно".

Бійка в літаку
Бійка в літаку

Інший очевидець стверджував, що чоловіки ображали всіх на борту і хвалилися, що пили з 10 ранку, перш ніж почали курити під час польоту.

Представник WizzAir сказав: "На рейсі Wizz Air W95741 з Гатвіка в Ханью пасажири стали некерованими. Екіпажі впоралися з ситуацією, як вони навчені, і повідомили про інцидент відповідним властям, які заарештували пасажира після прибуття".