Стриптиз-клуб за межами Лас-Вегаса піддався критиці за підтримку українців у їхній боротьбі проти російського вторгнення шляхом найму стриптизерок з країни, що роздирається війною.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Стриптиз-клуб розкритикували за прослуховування стриптизерок з роздирається війною України. Цей клуб в Лас-Вегасі підтримує українців в їх боротьбі проти російського вторгнення, наймаючи стриптизерок з країни.

Заклад Little Darlings нещодавно розмістив оголошення на вивісці свого клубу, в якому говорилося: «Зараз прослуховуються українські стриптизерки».

Вивіска
Вивіска

Популярні новини зараз
Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Знак також включає в себе український прапор і слова «Ми стоїмо з Україною», написані під ним.

Менеджер клубу Піт Дотторе розповів, що сотні тисяч водіїв проїжджають повз знак і кажуть, що не отримали поганої реакції.

Бізнесмен каже, що рекламний щит навіть привернув увагу трьох українських танцівниць, одну з яких він найняв.

Танцівниця
Танцівниця

Коли його запитали, чи була реклама неприйнятною, власник клубу наполіг: "Ми підтримуємо їх. Це не [нічого] принизливого по відношенню до них. Ми відчуваємо, що якщо ми можемо допомогти будь-яким чином, то найкращий спосіб, яким ми можемо це зробити, — це, можливо, допомогти комусь працювати".

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що російські окупанти масивно влаштовують протести, щоб не йти на війну в Україні.