Стриптиз-клуб за межами Лас-Вегаса піддався критиці за підтримку українців у їхній боротьбі проти російського вторгнення шляхом найму стриптизерок з країни, що роздирається війною.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Стриптиз-клуб розкритикували за прослуховування стриптизерок з роздирається війною України. Цей клуб в Лас-Вегасі підтримує українців в їх боротьбі проти російського вторгнення, наймаючи стриптизерок з країни.

Заклад Little Darlings нещодавно розмістив оголошення на вивісці свого клубу, в якому говорилося: «Зараз прослуховуються українські стриптизерки».

Вивіска
Вивіска

Популярні новини зараз
Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

Знак також включає в себе український прапор і слова «Ми стоїмо з Україною», написані під ним.

Менеджер клубу Піт Дотторе розповів, що сотні тисяч водіїв проїжджають повз знак і кажуть, що не отримали поганої реакції.

Бізнесмен каже, що рекламний щит навіть привернув увагу трьох українських танцівниць, одну з яких він найняв.

Танцівниця
Танцівниця

Коли його запитали, чи була реклама неприйнятною, власник клубу наполіг: "Ми підтримуємо їх. Це не [нічого] принизливого по відношенню до них. Ми відчуваємо, що якщо ми можемо допомогти будь-яким чином, то найкращий спосіб, яким ми можемо це зробити, — це, можливо, допомогти комусь працювати".

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що російські окупанти масивно влаштовують протести, щоб не йти на війну в Україні.