В Україні активізувалися шахраї і намагаються обманювати громадян за новою схемою. Так, у Міністерстві юстиції попередили про фейкову"єПідтримці". Як розпізнати шахрая, йдеться в повідомленні відомства в facebook.

У Мін'юсті попередили українців, що якщо хтось пропонує отримати грошову допомогу через чат-бот, то це шахраї. У відомстві зазначили, що будь-які послуги, які відносяться до державних виплат можна отримати тільки в додатку "дія" або на порталі.

Шахраї, скріншот: YouTube
Шахраї, скріншот: YouTube

"Запам'ятайте: якщо вам хтось пропонує отримати грошову допомогу через чат-бот – це шахрайська схема. Всі онлайн-послуги, що відносяться до виплат від держави чи ні, можна отримати тільки на порталі і в додатку "дія"", - попередили українців.

Популярні новини зараз
47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

У разі отримання повідомлення від шахрая ні в якому разі не можна переходити за посиланнями, а також передавати дані банківської карти або озвучувати будь-яку інформацію про рахунок.

Раніше інформаційний портал Знай інформував, що в Україні змінилися правила призначення пенсії для прийомних батьків, які отримують виплати: у Міністерстві соціальної політики дали роз'яснення.

Також наш портал повідомляв, у Міністерстві соціальної політики пояснили, як і в які терміни пенсіонери та люди з інвалідністю можуть отримати соціальні послуги під час війни.

Крім того, ми писали, українські біженці закордоном отримали серйозну допомогу: компанія NEAR UA підставила своє плече.