Екіпаж дослідницького судна "Наутілус" пожартував, що "дорога з жовтої цегли" може бути "дорогою до Атлантиди", перш ніж пояснити, що насправді вона йде від стародавнього вулкана.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Вчені на глибоководній виставці в Тихому океані виявили химерне скельне утворення "дорогу з жовтої цегли".

Екіпаж дослідницького судна "Наутілус", який задокументував свої висновки на YouTube. Він зробив це відкриття, використовуючи дистанційно керований апарат для вивчення підводних гір Ліліуокалані-Рідж, Гаваї.

Дослідники, реагуючи на те, що вони спочатку вважали штучною дорогою з жовтої цегли з виразними прямокутними блоками, сказали, що це може бути «дорога в Атлантиду».

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Дно Тихого океану
Дно Тихого океану

Проте експерти тепер мають логічне пояснення, оскільки вони кажуть, що це «приклад стародавньої активної вулканічної географії».

Команда сказала: "Те, що може виглядати як "дорога з жовтої цегли" до міфічного міста Атлантиди, насправді є прикладом давньої активної вулканічної геології! Наш дослідницький корпус став свідком неймовірно унікальних і захоплюючих геологічних утворень під час занурення на хребті Лілі*уокалані в Національному морському монументі Папах*наумокуакеа".

Дно Тихого океану
Дно Тихого океану

В описі відео на YouTube вони додали: "На вершині підводної гори Нутка команда помітила утворення "висохлого дна озера", яке тепер ідентифіковано як розколотий потік гіалокластитової породи (вулканічна порода, що утворилася в результаті високоенергетичного впливу)".