Двоюрідна сестра нареченої почула про погрози тітки нареченого і вирішила взяти справу в свої руки. У жінок залишилися порізи і синці на обличчях.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Казкове весілля закінчилося катастрофою після того, як дві подружки нареченої вступили в жорстоку вуличну бійку через кілька миттєвостей після церемонії.

18-річна Алісса мріяла про весілля своєї мрії в місцевому окружному суді в Бостоні, штат Массачусетс, США, але все пішло не за планом.

З'явившись в серіалі TLC "Циганські наречені", за межами будівлі спалахує сімейна суперечка, коли Алісса пов'язує себе узами шлюбу з чоловіком хітом.

Популярні новини зараз
Українців 50+ хочуть звільнити від мобілізації — замінять на молодих Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь
Показати ще

Кузен Аліси Даймонд засмучений поведінкою тітки нареченого, Меллі, яка вважає, що Алісса "поширювала чутки" про маму хіта.

Весілля
Весілля

Даймонд вибігає із залу і каже: "Я не думаю, що Алісса ще знала, але Меллі говорила, що збирається "розтягнути" її. Якщо вона вийде сюди, клянуся богом, я її вб'ю".

Потім Меллі виходить на вулицю покурити, і в кінцевому підсумку пара свариться на вулиці.

Даймонд протистоїть їй і штовхає її на землю, кричачи: "Забирайся до біса звідси!"

Меллі, мабуть, приймає відповідні заходи і б'є Даймонд кулаком по обличчю, залишаючи її обличчя і ноги кровоточать.

Весілля
Весілля

Вона каже: "У кого на них мітки? Я не знаю, хто виграв, але я знаю, що вона більше засмучена, ніж я. у неї все обличчя в безладді. Те, що має Даймонд, - це лише половина того, що отримає Алісса".

Бійка попереджає найближчу поліцію, і незабаром вони прибувають для розслідування, так як молодята швидко залишають будівлю суду.

Її весіллі було покладено край, коли група сіла в свої машини і поїхала.