Ден Дотсон думав, що натрапив на багато чого в своєму житті після того, як знайшов готівку, проте незабаром налетіли юристи, щоб вирвати приз у розмірі 6 мільйонів фунтів стерлінгів з його рук.

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

Людина, яка думала, що натрапила на майже 6 мільйонів фунтів стерлінгів у сховищі, купленому на аукціоні за 390 фунтів стерлінгів, була змушена відмовитися від нього при несамовитих обставинах.

За словами ведучого Storage Wars Дена Дотсона, один з його колишніх клієнтів зробив приголомшливу знахідку ще в 2018 році, купивши нешкідливий ділянку в Америці.

Розмістивши кліп у соціальних мережах, він пояснив, як чоловік думав, що за одну ніч став мільйонером.

Популярні новини зараз
Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Гроші
Гроші

Він сказав: "Жінка підійшла до мене і сказала, що її чоловік працює з хлопцем, який купив у мене пристрій за 500 доларів і виявив всередині сейф. І перша людина, яку вони викликали, щоб відкрити його, я думаю, не зміг або не зробив цього. Вони викликали другу людину, і коли ця людина відкрила його-всередині сейфа зазвичай було порожньо, але на цей раз він не був порожній. У ньому було 7,5 мільйонів доларів (5,8 мільйона фунтів стерлінгів) готівкою".

Але, як і в більшості випадків в житті, в хвості було жало, оскільки власник сейфа незабаром зрозумів свою помилку і відправив законних хлопчиків.

Ден Дотсон
Ден Дотсон

У бесіді з The Blast Ден пояснив, що адвокати спочатку запропонували чоловікові винагороду в розмірі 465 000 фунтів стерлінгів в обмін на гроші, які, природно, були відхилені.

Але оскільки на кону стояла феноменальна сума грошей, юристи не зупинилися на досягнутому.

З другої спроби чоловікові запропонували 930 000 фунтів стерлінгів, і він вирішив скоротити свої втрати, можливо, побоюючись більш важкого і затяжного судового розгляду.

Гроші
Гроші

Тим не менш, виплата в розмірі 930 000 фунтів стерлінгів — це не те, від чого багато хто з нас відмовилися б!