Ден Дотсон думав, що натрапив на багато чого в своєму житті після того, як знайшов готівку, проте незабаром налетіли юристи, щоб вирвати приз у розмірі 6 мільйонів фунтів стерлінгів з його рук.

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

Людина, яка думала, що натрапила на майже 6 мільйонів фунтів стерлінгів у сховищі, купленому на аукціоні за 390 фунтів стерлінгів, була змушена відмовитися від нього при несамовитих обставинах.

За словами ведучого Storage Wars Дена Дотсона, один з його колишніх клієнтів зробив приголомшливу знахідку ще в 2018 році, купивши нешкідливий ділянку в Америці.

Розмістивши кліп у соціальних мережах, він пояснив, як чоловік думав, що за одну ніч став мільйонером.

Популярні новини зараз
Навіть "Резерв+" тепер не потрібен: кому з українців значно спростили життя Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

Гроші
Гроші

Він сказав: "Жінка підійшла до мене і сказала, що її чоловік працює з хлопцем, який купив у мене пристрій за 500 доларів і виявив всередині сейф. І перша людина, яку вони викликали, щоб відкрити його, я думаю, не зміг або не зробив цього. Вони викликали другу людину, і коли ця людина відкрила його-всередині сейфа зазвичай було порожньо, але на цей раз він не був порожній. У ньому було 7,5 мільйонів доларів (5,8 мільйона фунтів стерлінгів) готівкою".

Але, як і в більшості випадків в житті, в хвості було жало, оскільки власник сейфа незабаром зрозумів свою помилку і відправив законних хлопчиків.

Ден Дотсон
Ден Дотсон

У бесіді з The Blast Ден пояснив, що адвокати спочатку запропонували чоловікові винагороду в розмірі 465 000 фунтів стерлінгів в обмін на гроші, які, природно, були відхилені.

Але оскільки на кону стояла феноменальна сума грошей, юристи не зупинилися на досягнутому.

З другої спроби чоловікові запропонували 930 000 фунтів стерлінгів, і він вирішив скоротити свої втрати, можливо, побоюючись більш важкого і затяжного судового розгляду.

Гроші
Гроші

Тим не менш, виплата в розмірі 930 000 фунтів стерлінгів — це не те, від чого багато хто з нас відмовилися б!