Китайському пенсіонеру вдалося втекти після того, як медсестри помістили його в мішок для трупів і супроводили в крематорій, не знаючи, що він насправді живий. Вони були в шоці, він все ще дихав.

Дану новину оприлюднили на порталі «Daily Star»

Повідомляється, що Китайський пенсіонер опинився в декількох дюймах від кремації живцем після того, як співробітники будинку престарілих запечатали його в мішок для трупів, думаючи, що він помер від Covid.

На дивних кадрах з Китаю видно, як медсестри в захисних костюмах несуть мішок для трупа з живим пенсіонером до катафалку, перш ніж помітити рух.

Потім вони розстібають сумку і виявляють, що людина цілком жива і рухається в мішку, повідомляє Sun.

Популярні новини зараз
Натільний хрестик може приховувати небезпеку: коли варто насторожитися Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам Неоціненна користь чи гроші на вітер: чи вигідно встановлювати сонячні панелі на балконі
Показати ще

Пенсіонер в мішку
Пенсіонер в мішку

Чути, як один робітник каже: "Ви підійдіть сюди і подивіться, чи не помер він? Він ще дихає! Хіба ви не бачили, що він ворушиться?"

Інший, як повідомляється, каже: "Він живий, ніколи більше не закривай йому обличчя".

Передбачається, що після цього чоловіка доставили в лікарню для обстеження.

Пенсіонер в мішку
Пенсіонер в мішку

Інцидент стався в районі Путо в Шанхаї в неділю, 1 травня, і стало відомо, що влада почала термінове розслідування того, як чоловік опинився в мішку живим.

Це відбувається в той час, коли китайська влада намагається ізолювати постраждалі від Covid райони Пекіна, оскільки число загиблих в Шанхаї продовжує зростати.

Навколо багатоквартирних будинків, де були виявлені інфекції, поставлені паркани, ізолюючі їх від зовнішнього світу. Жителі східного Пекінського району Чаоян проходять тестування три рази на тиждень після спалаху смертельного вірусу.

Пенсіонер в мішку
Пенсіонер в мішку

Китайська провінція Шанхай стала центром останньої спалаху, найсерйознішою з часів Уханя більше двох років тому.