У соціальній мережі розмістили публікацію, в якій йдеться про нові українські марки «Російський військовий корабель». Є відомості про те, що ажіотаж навколо цієї продукції тільки зростає з кожним днем.

Відповідний пост оприлюднили в Telegram-каналі "УНІАН"

"Ажиотаж вокруг украинских марок "Русский военный корабль" не утихает. Их продают на eBay по $1000 Цены на марки очень разнятся - за них просят от $149 до $1975. Есть также и предложения-среднячки - по $300, $500 и $800. В Украине они стоят по 23 или 48 грн за штуку. Маленький лист из 6 марок стоит 138 грн, а большой — 288 грн", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Є відомості, що в самій Укрпошті повідомляється про те, що ніколи не було такого ажіотажу. Люди буквально з усього світу роблять замовлення на ці марки, а черг таких давненько не бачили.

Популярні новини зараз
Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Потрібно повідомити, що половина тиражу марок "Російський військовий корабель" вже продана - 1 мільйон штук.

Ці марки виявилися справжнім джерелом, люди почали їх перепродавати і поширювати по всьому світу за немаленькі гроші.

Крім цього, потрібно повідомити, що для уникнення спекуляцій, ці марки друкувати більше не будуть.

Нагадавши, у мережі з'явилися відомості про те, що Україна може кардинально змінити хід війни в свою сторону.

Як раніше повідомляв портал "Знай", Японія вирішила надати Україні професійну амуніцію і техніку для ЗСУ.

Також портал "Знай" писав, що Ярмоленко розповів про діалог з Тимощуком.