У Верховній Раді України впровадили зменшення податкового тиску на підприємців на час воєнного стану.

Українська влада впровадила зменшення податкового тиску та спрощення та поліпшення податкових правил на період воєнного стану, повідомляє Верховна Рада Украъни.. Малі та середні підприємства завжди були, є та будуть основою економіки.

Нові тимчасові правила передбачають, що не буде застосовуватися санкцій та штрафів за:

Неподання неподаткових звітних документів - під час дії воєнного стану та протягом 3 місяцівв після його завершення, податкових - протягом 6 місяців.

Невиконання податкових обов'язків особами, що беруть участь у бойових діях.

Популярні новини зараз
Наталя Єгорова показала, що вона думає про "розлучення з Кличком": "Щаслива і жива" Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Невикористання реєстраторів розрахункових операцій.

Варто зазначити, що український бізнес поступово повертається до життя.

За інформацією від глави Уряду Дениса Шмигаля, видатки становлять близько 2 млрд гривень щодня. Дослідники з Centre for Economic Policy Research загальну вартість відновлення України після війни у понад 200-500 мільярдів євро.

З початку військової агресії росії в Україні пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 533 заклади освіти, 300 дитячих садочків, 196 медичних закладів, 129 заводів та підприємств.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що війна позбавила українців вихідних на Великдень та травневі свята.

Як повідомляв портал "Знай.ua", встановлено нові правила перетину держкордону України.

Також "Знай.ua" писав, що українська економіка втратить не менше 30% через війну.