Відома українська письменниця Лариса Ніцой вказала на головний недолік практично всіх українців - негатив. Вона зазначила, що українці роками привчалися до негативу через телевізор і з цим потрібно боротися. Про це вона розповіла на своїй сторінці в facebook.

Лариса Ніцой заявила, що українці не вміють радіти хорошим новинам, ні загрузли в негативі, до якого роками їх привчав телевізор. Вона зазначила, що народу потрібно виправлятися і вчитися сприймати як погане, так і хороше.

Лариса Ніцой, фото з фейсбук
Лариса Ніцой, фото з фейсбук

" Як тільки надходить добра новина - одразу її треба закаламутити поганою новиною. Ми нація негативістів. Нам усе погано. Так не можна. Коріння цього негативізму - з ящика. Ящик прочищав мізки не лише московському кодлу. У нас це діяло інакше. Телевізор роками привчав українців до негативізму. Все хороше треба розкритикувати і розмазати. Врешті сталося те, що сталося. Нам лише погані новини подавай, бо від поганих новин адреналін скаче ого-го. А це як наркотик. Нам треба переформатовуватися. Треба навчитися добрі новини сприймати як добрі, хоч і складно це робити на тлі трагедії з Маріупольськими захисниками. А сумні новини - як сумні", - написала Ніцой.

Популярні новини зараз
Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще

Раніше Знай писав, Надя Дорофєєва вразила потужним виконанням Гімну України на польському стадіоні: це варто почути.

Також ми писали, Маша Єфросиніна обрізала всі контакти з росіянами після жахливого випадку - це на голову не налазить: "До кінця днів"

Нагадаємо, Ігор Ласточкін показав майбутнє росіян без нових фільмів: "Вирішив вдарити себе каменем".