Еріка Майлз потрапила в самий розпал перестрілки, коли була підлітком і вчилася в старшій школі. Тепер, 15 років потому, їй видалили кулю, що застрягла в спині.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Асистент медсестри Еріка Майлз опинилася не в тому місці і не в той час, коли її застали в центрі перестрілки, коли вона була ще підлітком.

Говорячи про епізод нового американського серіалу Stuck on Quest Red, вона розповіла про жахливий досвід.

Єрика
Єрика

Популярні новини зараз
Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

"Ще в 2005 році, коли я вчилася в старшій школі, після футбольного матчу ми з друзями чекали наших поїздок, і в підсумку ми виявилися безневинними перехожими, які опинилися посеред двох груп людей, що стріляють один в одного. У підсумку мені вистрілили в спину, я відчула печіння. Мені сказали, що в той час куля була занадто близько до мого хребта, і що вони не хотіли її виймати", — розповіла вона.

Загальний хірург доктор Джордж Кроуфорд розповів, що лікарі рідко відразу витягують кулі з поранених.

Вражаючі 15 років після того, як в неї вистрілили, куля змістилася всередині її тіла, наблизившись до поверхні шкіри в нижній частині спини.

Куля
Куля

Як зізнається Еріка, те, про що вона давно забула, швидко перетворилося на страшну і хворобливу проблему.

"Я ніколи не відчувала, як вона рухається в моїй спині протягом багатьох років. Я ніколи не думала про це, Це ніколи не турбувало мене до тієї ночі, коли я відчула це на поверхні своєї шкіри. І я знала, що це було. Я була насправді налякана, тому що знала, що цього не повинно було бути в тому місці - вона була у верхній частині моєї спини, а потім перемістилася в нижню частину", - сказала жінка.

Куля
Куля

Як тільки куля була остаточно вилучена, доктор Кроуфорд закрив рану.

На щастя, після того, як куля, нарешті, була витягнута з її спини, Еріка поправилася швидко.