У мережі розповіли, як війна в Україні може позначитися на кліматі. Що про це варто знати кожному з нас, і чи можна на це вплинути.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБойкот енергетичних компаній з Росії спонукає людей перейти поновлюваним постачальникам енергії. Також, збільшиться тенденція відмови від транспортних засобів внутрішнього згоряння на користь електричних.
Все це матиме «позитивний» вплив на всю Європу та її Зелений курс. Скрізь потрібно шукати позитив, і війна в Україні, якою б жахливою вона не була, стане важелем посилення відновлюваних ресурсів.
Ця війна може виявитися можливістю для планети, як повідомляють в EURACTIV.
Подібний ефект вже був під час пандемії коронавірусної інфекції. За 2020 рік глобально скоротилися викиди парникових газів, на цілих 7%.
Страшна війна в Україні відучить Європу від російської енергетики, а також значно прискорить прийняття важливих рішень.
Яннік Жадо, який є одним з кандидатів у президентських перегонах у Франції, зазначив, що потрібно припинити будь-яку діяльність в Росії, але це неможливо, поки не буде ембарго.
Для країн ЄС це необхідність, принаймні, до тих пір, поки не будуть укладені угоди з іншими країнами-постачальниками енергії, а можливо, навіть після цього.
Бойкот всіх енергетичних компаній, які працюють в Росії, спонукає людей незабаром перейти від традиційних постачальників до поновлюваних. Тобто, буде більше електромобілів.
"Пора подолати нашу вразливість і швидко стати більш незалежними у виборі енергії. Давайте перейдемо до відновлюваних джерел енергії з блискавичною швидкістю", - сказав Франс Тіммерманс, глава ЄС з питань клімату і керівник роботи Комісії над зеленою угодою.
Нагадаємо, що Соломія Вітвіцька показала зруйноване передмістя Києва-таке не прощають
Раніше повідомлялося, що українські захисники завдали удару по російському ракетному фрегату, який стріляв по Одесі-ЗМІ
Також, доі переможець Євробачення Сальвадор Собрал написав Любовний лист