Україна вже більше місяця протистоїть Росії на війні, розв'язаній країною-агресором 24 лютого 2022 року.

Путінські війська бомблять мирні міста, вбивають їх місцевих жителів, захоплюють території під виглядом "звільнення", вмирають тисячами і навіть не розуміють, що війну цю вони програли ще в перший день.

Порожні візочки в пам'ять про загиблих на війні дітей. facebook.com/andriy.sadovyi
Порожні візочки в пам'ять про загиблих на війні дітей. facebook.com/andriy.sadovyi

Мільйони людей виїхали за кордон, а багато хто досі перебуває в містах, які щодня обстрілюються. А зараз варто поговорити, у військових умовах, як секоночити на рахунках на воду. Бо щомісяця ми можемо використовувати десь 2 тисячі літрів води, але ці поради допоможуть знизити цю кількість.

Наприклад, потрібно перевірити сантехніку, а також обов'язково полагодити, замінити старі деталі, бо протікає унітаз - 72 тисяч літрів води даремно витраченої води в рік. Кран - це 200 літрів на добу. Далі пропонуємо щільно закривати крани, купувати економічну сантехніку (наприклад, унітази з двома режимами зливу), а також приймати душ замість ванної (не більше 5 хвилин), придбати економні насадки для душу.

Популярні новини зараз
20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки
Показати ще

скид та забір води в Україні
скид та забір води в Україні

Коли ви чистите зуби, краще закривати кран, а щоб прополоскати рот - завжди можна скористатися склянкою води. Посудомийну і пральну машини краще завантажувати по максимуму і використовувати режим без додаткового полоскання.

Нагадаємо, посівний календар на квітень 2022: сприятливі і несприятливі дні

Як повідомляв "Знай.ua", українських біженців вигнали з табору в Німеччині "без причини": "Документи загубилися"

Знай.ua писав, Володимир Зеленський розповів про вибухи в Бєлгороді і відкинув поступки в переговорах з Росією: "Вибачити"