Більше чотирьох мільйонів українців були змушені покинути країну через початок війни в країні. Велика частина з них знайшла будинок на час в Польщі. Експерти розповіли, де найдешевше.

Багато оформили статус біженця, і тепер чекає повернення додому. Також, багато хто прийняв рішення залишитися там назавжди. Як виявилося, там трохи дорожче, і можна знайти високооплачувану роботу.

В середньому вартість життя в Польщі на двох близько 21 тисячі гривень, але, це якщо не враховувати житло.

Варшава, фото Pxhere
Варшава, фото Pxhere

Зняти квартиру в невеликому польському місті вийде за 6800 гривень. А ось в популярних містах, за типом Кракова, Варшави, Вроцлава і так далі вже дорожче. Від 12, 15 і 19 тисяч гривень за 1-кімнатну, двох і трьох, відповідно.

Популярні новини зараз
Після війни на українців чекає демографічна криза: залишиться менше 30 мільйонів людей Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла Можна солити, консервувати та смажити: українців порадували новими цінами на сало Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Тут вже потрібно дивитися по вашим фінансовим можливостям, ну і де вам комфортніше перебувати. Комунальні послуги обійдуться від 4,3 тисяч гривень.

Українські біженці на кордоні Польщі. Фото: АР
Українські біженці на кордоні Польщі. Фото: АР

Що стосується вартості продуктів. Вони практично не відрізняються, а в деяких мережах навіть дешевше, ніж в АТБ. Крім того, вибір звичайно ж значно більше.

Для порівняння, літр молока в Польщі в середньому коштує 16,89 грн., в той час як в Україні від 31 грн. Кілограм рису - 22,26 грн, тоді як у магазинах – від 36 грн. Десяток яєць можна купити за однією ціною в Україні, що в Польщі – 38-40 грн.

Супермаркет, фото: скріншот з відео
Супермаркет, фото: скріншот з відео

Тому, можна не переживати про те, що життя в європейській країні значно дорожче.

При цьому, залишається надія, що зовсім скоро війна в Україні закінчиться, і всі повернуться назад додому.

Нагадаємо, що кадирівці ліквідували світлофор і обстріляли повітря: свої" перемоги " виклали в TikTok

Раніше повідомлялося, що россійські штурмовики, які порушили повітряний простір Швеції, несли ядерну зброю, - TV4 Nyheterna

Також, Зеленський відкликає українських послів з Марокко та Грузії через відсутність результатів для держави