Одіозна викладачка, філолог та політик Ірина Фаріон знана тим, що відстоює чистоту української мови та все українське. Цього разу вона звернулася до українських біженців, які, на її думку, ганьблять Батьківщину за кордоном. Відповідне відео поширюється у соцмережах.

Зокрема, Фаріон звернула увагу на те, що деякі біженці, які ховаються від війни з Росією в сусідній Польщі, продовжують користуватися у побуті російською мовою.

«Польща в шоці від того, що приїжджають українські біженці і говорять мовою путіна. І Польща вже тренує тривогу, бо розуміє, що путін і її прийде визволяти від русскоязичного насєлєнія, яке опинилося зараз у Польщі. Слухайте, біженці, припиніть ганьбити Україну. Тим, що ви говорите путінським язиком. І не несіть загрози для Польщі, бо ви вже цю загрозу для України зробили», - стверджує Фаріон.

Ірина Фаріон, скріншот з відео
Ірина Фаріон, скріншот з відео

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Нагадаємо, сама Фаріон неодноразово ставала фігуранткою гучних скандалів.