Президент Республіки Чечня Рамзан Кадиров не тільки любить похвалитися неіснуючими перемогами і покрасуватися на тлі своїх інста-військ, але і відчуває комплекси з приводу свого зростання.

У мережі помітили, що підспівувала Путіна, як і його начальник, намагається здаватися вище, ніж є насправді.

"Рамзанка Диров не тільки інста-шмара, він ще сильно переживає від того, що він щупленький недомірок. *бать, боти на платформі, серйозно? Волохаті вуха, волохата ср*ка... дрібний, любить банани... він точно не усиновлений із зоопарку?", - дивується автор повідомлення.

На фото помітно, що чеченський лідер взутий в черевики з дуже високою підошвою. До подібних хитрощів схильні люди, які сильно комплексують через свого невеликого зростання. Наприклад, подібні туфлі "з секретом" неодноразово помічали на ногах російського президента володимира путіна.

Популярні новини зараз
Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Нахамили та зробили винним: у "Ощадбанку" не захотіли допомагати українцеві, у якого з картки зникли гроші Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Справлятися з комуналкою доведеться самотужки: хто з українців може попрощатися із субсидією
Показати ще

Кадиров. Фото: скрін youtube
Кадиров. Фото: скрін youtube

При цьому офіційні джерела стверджують, що зростання Рамзана Кадирова становить 174 сантиметри. Порівняльний аналіз фото ж свідчить про те, що насправді путінський посіпака не вище 168 сантиметрів.

Нагадаємо, що у Польщі заявили про права на Калінінград: понад 70 років в окупації Росії.

Раніше повідомлялося, що кадирівці продають координати російських солдатів, майже задарма: "Вісім 200-х за раз" - Гончаренко

Також, ЗСУ вже 12-й раз знищили військову техніку Росії в Чорнобаївці