Уряд Тверської області російської федерації звернувся з офіційним листом до місцевого хлібозаводу «Волзький пекар». Чиновники попросили підприємство зайнятися благодійністю і допомогти з продовольством для армії, яка задіяна в так званій «спецоперації» на території України.

Відповідне звернення від 13 березня опублікували в телеграм-каналі «Всевидящее ОКО».

«З метою забезпечення необхідних умов для якісного та успішного виконання особовим складом управління Росгравдії по Тверській області службово-бойових завдань в рамках спеціальної військової операції, яка проводиться на території України, просимо Вас розглянути можливість надання благодійної допомоги у вигляді товарів, що реалізовує ваше виробництво», - йдеться у документі.

Чиновники просять «Волзького пекара» пожертвувати на потреби армії хлібобулочні вироби, вироби з тривалим терміном придатності та продукцію з терміном реалізації, що недавно закінчився.

Також тверський уряд пропонує провести благодійний збір продуктів і грошей серед співробітників підприємства. На прийняття рішення керівництву заводу дали термін до 26 березня.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

Російський уряд просить підприємства жертвувати їжу для своєї армії
Російський уряд просить підприємства жертвувати їжу для своєї армії

Нагадаємо, окупанти живцем спалили коней під Києвом.

Раніше портал "Znaj" повідомляв, що в Росії зупиняється єдиний завод з випуску танків.