Є відомості про те, що популярний грецький журнал «Marie Claire» присвятив номер Україні. На обкладинці можна побачити журавля, який символізує українські традиції і процвітання.

Відповідний пост розмістили в Telegram-каналі «Культурна Пральня»

Ні для кого не секрет, що війна, викликана агресивним російським окупантом, зараз знаходиться в центрі уваги. Україна, яка воює з армією путіна, здивувала весь світ своєю мужністю і непохитністю.

Практично весь світ підтримує Україну, а топові журнали пишуть про неймовірний український народ.

Цього разу грецький журнал вирішив присвятити свій випуск Україні, щоб підтримати її у важкий час.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів "Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

"Грецький Marie Claire теж присвятив номер Україні на обкладинці слово ВОЛЯ, зашифроване в нашому Гербі, і знімок журавля в небі, як символ весни, процвітання і українських традицій. Обкладинку зробила українська команда на чолі з моделлю і стилістом Надею Шаповал", - повідомляється в соціальній мережі.

Потрібно нагадати про те, що зараз про Україну пишу всілякі світові ЗМІ. Ніхто не мовчить і прекрасно знає, що путін влаштував справжній терор в Україні, він діє як справжній військовий злочинець.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що в обмінниках рф продають рубль По 300.

Як раніше повідомляв портал "Zhaj", Володимир Зеленський закликає світ не торгувати з Росією.