У соціальній мережі розмістили дивовижну публікацію, яка стосується санкцій в росії. З'явилися відомості, що мережа найпопулярнішого фастфуду Макдональд припиняє працювати в РФ, що викликало справжній ажіотаж.

Відповідну інформацію оприлюднили в Telegram-каналах.

Через агресивного окупанта Путіна, на території України йде справжня війна вже 14 днів поспіль. Весь світ вже побачив той тероризм, який влаштував Путін. Світові лідери почали ізолювати Росію від всіляких послуг і продукції.

Зараз вже можна побачити результат санкцій – закриття Макдональдса в росії. Люди, які встигли купити фастфуд, почали продавати його за шалені гроші через оголошення.

"Позорище", - підписаний пост в соціально мережі.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

Крім цього, є ще одна публікація, в якій можна також побачити продукцію фастфуду Макдоналдс. Однак її продають звичайні жителі з росії через різноманітні сайти з оголошеннями. Найдивовижніше - це ціни на їжу з фастфуду. Якщо звернути увагу, то помітно, що проста Кока-кола з Макдоналдс коштує більше 100 доларів. Цікаво, про що думають ці «мародери» в час, коли їх економіка і економіка всієї РФ котиться на дно.

"Соус з McDonalds став кращою інвестицією в Росії. Колекціонери напружилися", - підписаний ще один пост в месенджері.

Важливо нагадати про те, що в росії 1 долар зараз коштує 140 рублів. А якісь росіяни намагаються впарити пиріжок за 5000 рублів.

Нагадаємо, що російський окупант зізнався, що їхав не на навчання в Україну.

Як раніше повідомляв портал "Zhaj", у Росії підпалили військкомат, щоб не віддавати дітей на війну з Україною.