Вся Україна стоїть проти рашистського окупанта, який намагається захопити нашу Батьківщину та у безсилій люті знищує цивільне населення та мирні райони.

Також сьогодні наші герої мужньо боронять Маріуполь, який являється важливою стратигічною точкою. Бійці Азову та один з лідерів Максим Жорін звернувся з закликом допомогти захисникам перемогти ворога.

"Звертаємось до всіх захисників України! Варто підтягнути резерв, варто йти на прорив, варто втримати Маріуполь. Мій позивний Калина, я заступник командира полку Азов. Хочу звернутись до суспільства, до України, що захисники міста Маріуполь тримають оборону. Йдуть важкі бої. Переважаюче за чисельністю угрупування намагається прорвати лінію оборони та увірватись у місто. Зараз важливо втримати Маріуполь. Адже це останнє місто, яке не дає створити сухопутній коридор з Росії до Криму. Важливо розуміти всім, як в Україні та у всьому світі - Маріуполь не можна втратити. Адже це остання фортеця України на Приазовʼї. Втратимо Маріуполь - втратимо всю Україну!", - закликає Максим Жорін.