Державний кордон України атакували російські війська, що підтримуються Білоруссю. Це відбувається в межах Луганської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Житомирської областей та з боку Криму.

Мер Харкова Ігор Терехов звернувся до харківян і просить людей не виходити з дому.

"Шановні харків'яни! Прошу вас сьогодні не виходити з дому. У зв'язку з ситуацією, що ускладнилася школи, садки та інші установи сьогодні не працюють - до прояснення обстановки. При цьому громадський транспорт працює в штатному режимі. Буду вас інформувати про те, що відбувається і дії міської влади протягом дня.", - написав він.

Популярні новини зараз
Холод відступить: в Україну йде потепління, але з дощами Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду Працювати до останнього подиху: вік виходу на пенсію злетить до 70-90 років В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще