Після масштабних DDoS-атак на українські банки, у мережі почала розповсюджуватися неправдива інформація про те, що її запустив український уряд.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомили на фейсбук-сторінці "Центр протидії дезінформації".
Так, стало відомо, що фейковий Telegram-канал від імені "Національного Корпусу" почав поширювати неправдиву інформацію про те, що DDoS-атаки на сайти банків України це нібито "тестування Урядом країни обмеження об’єму грошових коштів населення для передачі їх військовим".
Дійсно, у вівторок, 15 лютого сталася DDoS-атака на сайти Міноборони, ЗСУ, а також додатки "ПриватБанку" та "Ощадбанку". Однак, жодних грошей вкладників українських банків забирати та передавати їх військовослужбовцям Збройних Сил України, не збираються, адже це не відповідає чинному законодавству.
"Всі банки на території України працюють в межах чинного законодавства. А законом подібний механізм "запозичення" не передбачений", - зазначили на фейсбук-сторінці "Центр протидії дезінформації".
Варто нагадати, що у вівторок, 15 лютого на українські вебресурси були здійснені кібератаки. Через DDoS-атаки не працювали вебсервіси державних банків, а також сайти Міноборони та ЗСУ. Після цього Національна поліція відкрила кримінальне провадження з цього приводу.
Раніше Знай писав, курс валют 18 лютого підірве репутацію гривні: долар і євро знову зміцніли. НБУ розмістив свіжий курс валют на п'ятницю, 18 лютого
Також Знай повідомляв, у українки з карти "ПриватБанку" безслідно зникло 27 тисяч гривень, в банку тільки попрощалися: "Панночка з єхидною посмішкою..."