Персональний тренер розповів про військову техніку, яка, як стверджується, допомагає заснути всього за дві хвилини. Джастін Агустін поділився відео в TikTok, що показує "запаморочливий" метод, який, як кажуть, був розроблений в армії, щоб дозволити солдатам заснути в будь-який час і в будь-якому місці.

"Сон для солдата має вирішальне значення... навіть на полі бою, коли обстановка вкрай некомфортна і навколо багато шуму. Згідно з моїми дослідженнями, це було розроблено в основному для льотчиків-винищувачів, яким потрібні 100% їх рефлексів і концентрації, які, як ми всі знаємо, погіршуються при нестачі сну», — говорить він.

Він сказав, що техніка, яку солдати використовують, щоб заснути, була "досить простою". Почніть з розслаблення кожної частини тіла, від голови до ніг.

«По-перше, вам потрібно заспокоїти своє тіло і систематично розслабляти і відключати кожну частину тіла з голови до ніг», — радить Джастін.

"Почніть з розслаблення м'язів чола. Розслабте очі, щоки, щелепу і зосередьтеся на своєму диханні. Тепер перейдіть до шиї і плечей. Слідкуйте за тим, щоб ваші плечі не були напружені. Опустіть їх якомога нижче і тримайте руки вільно з боків, включаючи кисті і пальці», - продовжує він.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Єгор Крутоголов з "Дизель шоу" показав, як підсилив бійців ЗСУ: "Надавали оркам" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Поки ви перебуваєте в розслабленій позі, Джастін запропонував уявити собі "тепле відчуття", що йде від голови до кінчиків пальців.

"Тепер зробіть глибокий вдих і повільно видихніть, розслабляючи груди, живіт і опускаючись до стегон, колін, ніг і ступень. Знову уявіть, що це тепле відчуття спускається від вашого серця до пальців ніг», - додає Джастін, відзначаючи, що при цьому важливо очистити свій розум від будь-яких стресів.

"Для цього подумайте про два сценарії. По-перше, ви лежите в каное на спокійному озері, а над вами нічого, крім ясного блакитного неба. По-друге, ти лежиш в чорному оксамитовому гамаку в непроглядній темряві", - пояснив він.

ліжко
ліжко, Photo by wayX from Pexels

Якщо в якийсь момент ви виявите, що думаєте про щось інше або починаєте відволікатися, вам потрібно повторювати слова «не думай» протягом 10 секунд.

Щоб навчитися цій техніці, потрібно практикуватися щоночі протягом шести тижнів.

З тих пір його відео переглянули більше 4,5 мільйонів разів, і багато хто наполягає на тому, що техніка «безумовно працює».

Нагадаємо, що Аніта Луценко розповіла про один з головних принципів схуднення: це допоможе не одній українці після свят

Раніше повідомлялося, що Аніта Луценко розкрила секрет успішних тренувань вдома: як привести себе у форму за кілька тижнів.

Також, Аніта Луценко навчила українців морозити хліб і вафлі, про всяк випадок