Служителі католицької церкви в Німеччині відкрито заявили про свою сексуальну орієнтацію і вступили в боротьбу за права представників ЛГБТ-спільнот.

Як повідомили в "Deutsche Welle", у колективному камінг-ауті взяли участь 125 осіб з німецької католицької церкви, серед яких є священнослужителі, адміністратори церковних організацій та вчителі релігійних шкіл. Вони одночасно зізналися у своїй приналежності до ЛГБТ-спільноти, симпатії до якого були змушені приховувати весь цей час через певні обставини.

Представники ЛГБТ-спільнот
Представники ЛГБТ-спільнот

Представники секс-меншин в рядах релігійної громадськості висунули вимоги до керівництва церкви, які полягають в тому, щоб ті переглянули застарілі думки про гендер, перестали дискримінувати людей з нетрадиційною орієнтацією і дали можливість служити своїй вірі без оглядки на сексуальні переваги.

Також Учасники акції OutInChurch домагаються, щоб одностатеві пари отримали доступ до благословень та інших таїнств поряд з традиційними спілками. Священики мають намір виключити з церковного вчення формулювання щодо статі і сексуальності.

Популярні новини зараз
Нумеролог Владислав Третяк розповів, навіщо змінювати гімн України і коли в рф будуть голодні бунти: "Перелом у серпні" Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Байден побив путіна: в The Sims вийдуть нові ігрові набори Moonlight Chic і Little Campers - створити бункерного діда тепер простіше Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Представники ЛГБТ-спільнот
Представники ЛГБТ-спільнот

Активісти обурилися тим, що гендерна ідентифікація досі може стати приводом для відлучення від церкви. До акції приєднався священик Бернд Менкебюшер, який минулого року почав давати благословення одностатевим парам. Змінити ставлення до віруючих гомосексуалістів також зажадав глава католицької єпархії Дрезден-Мейсена єпископ Хайнріх Тіммеревер.