Дивовижна нерозділеність-мати не захотіла допомогти своїй дитині

Про нестандартний випадок, через який постраждала дитина, пише Telegram-канал "Новини Країни+".

Школа. Фото: скріншот Youtube-відео
Школа. Фото: скріншот Youtube-відео

В одній із забутих шкіл Закарпатської області, настирлива вчителька не змогла стримати гнівні емоції, і виплеснула їх у досить огидній і різкій формі - побила нетямущу дитину прямо під час проведення якогось уроку арифметики. Не зовсім зрозуміло, що ж викликало такі негативні емоції, можливо, що просто зіпсований кимось настрій, але за приклад, який молодик не зміг вирішити, написавши формулу на дошці, вона побила його прямо на очах однокласників.

Найдивовижніше, що і мати не пред'явила жодних претензій до жорстокої поведінки викладачки, а просто змирилася з побиттям своєї дитини, що досить негативно пояснює справжню любов до свого чада.

Популярні новини зараз
В Україну завезли небезпечну броколі, просочену отруйною речовиною: у магазинах дивіться в обидва Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу Жінка через роки життя знайшла потаємні двері в будинку: усередині вона знайшла те, що змусило її переїхати "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Повідомлення. Фото: скріншот Telegram
Повідомлення. Фото: скріншот Telegram

Відзначимо, що, можливо, вчителька не змогла усвідомити сірість своїх буднів, і вирішила усиновити хлопчика, і тому занадто нависла над ним заради якоїсь своєрідної забави, а школа, схоже ще й не топиться, судячи з її жилетки, купленої в якомусь китайському онлайн-магазині.

До слова, до цього на "Знай" писали про те, що насправді у людини абсолютно безсмертна душа, якщо вірити квантової заплутаності.

Також раніше ми інформували про те, що переможець кулінарного шоу, горезвісний Клопотенко, так і не зміг впоратися зі складанням шкільного меню.

А до цього наш портал повідомляли про те, що Клопотенко не розуміє, що потрібно зростаючому організму, і пропонує дітям їсти суп з яблук.