Дивовижна нерозділеність-мати не захотіла допомогти своїй дитині

Про нестандартний випадок, через який постраждала дитина, пише Telegram-канал "Новини Країни+".

Школа. Фото: скріншот Youtube-відео
Школа. Фото: скріншот Youtube-відео

В одній із забутих шкіл Закарпатської області, настирлива вчителька не змогла стримати гнівні емоції, і виплеснула їх у досить огидній і різкій формі - побила нетямущу дитину прямо під час проведення якогось уроку арифметики. Не зовсім зрозуміло, що ж викликало такі негативні емоції, можливо, що просто зіпсований кимось настрій, але за приклад, який молодик не зміг вирішити, написавши формулу на дошці, вона побила його прямо на очах однокласників.

Найдивовижніше, що і мати не пред'явила жодних претензій до жорстокої поведінки викладачки, а просто змирилася з побиттям своєї дитини, що досить негативно пояснює справжню любов до свого чада.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Нумеролог Владислав Третяк розповів, навіщо змінювати гімн України і коли в рф будуть голодні бунти: "Перелом у серпні" Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Повідомлення. Фото: скріншот Telegram
Повідомлення. Фото: скріншот Telegram

Відзначимо, що, можливо, вчителька не змогла усвідомити сірість своїх буднів, і вирішила усиновити хлопчика, і тому занадто нависла над ним заради якоїсь своєрідної забави, а школа, схоже ще й не топиться, судячи з її жилетки, купленої в якомусь китайському онлайн-магазині.

До слова, до цього на "Знай" писали про те, що насправді у людини абсолютно безсмертна душа, якщо вірити квантової заплутаності.

Також раніше ми інформували про те, що переможець кулінарного шоу, горезвісний Клопотенко, так і не зміг впоратися зі складанням шкільного меню.

А до цього наш портал повідомляли про те, що Клопотенко не розуміє, що потрібно зростаючому організму, і пропонує дітям їсти суп з яблук.