Давно відомо, аби в домі з'являлися нові речі та гроші, то обов'язково потрібно позбутися старого мотлоху. Однак, майже у всіх обов'язково вдома є п'ять речей, які заважають розбагатіти.

Щоб привабити гроші потрібно не забувати час від часу оновлювати свої речі, і мова зараз йде не тільки про одяг, передає "radiotrek".

Житлові будинки, фото: Знай.ua
Житлові будинки, фото: Знай.ua

Несправні крани та сантехніка

Як не дивно, коли вода капає із несправного крана, або протікає із тріснутої труби, то витягує грошову енергетику і перешкоджає фінансовій стабільності. Поки ви не полагодите ці речі, накопичити гроші вам не вдасться.

Бруд та пил

Прибирання, скріншот: Youtube
Прибирання, скріншот: Youtube

Велика кількість пилу, особливо у кутках, призводить до застою позитивної енергетики у домі. Застарілий бруд заважає залученню грошей та відштовхує фінансову удачу.

Брудні вікна та дзеркала

Якщо у вашому домі світлі та чисті вікна і дзеркала, це сприяє надходженню грошей у дім. Тоді як бруд і розводи на склі притягують бідність.

Статуетки та магніти

Якщо у вашому домі кожна полиця заставлена сувенірними статуетками, а дверцята холодильника повністю заліплена магнітами, то про збагачення можете і не мріяти. Пил, який осідає на цих речах, повністю блокує грошові потоки.

Старий одяг

Одяг, фото "Жіночий світ"
Одяг, фото "Жіночий світ"

Весь одяг, який прийшов в непридатність, притягує бідність. Саме тому потрібно одразу ж позбуватися таких речей, аби закликати у дім позитив та матеріальне благополуччя.

Популярні новини зараз
Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" По одному кожні два дні: путінське вторгнення забрало життя 42 російських полковників Кіра Рудик потрапила в ганебний скандал: "Хочеться хайпанути" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"
Показати ще